Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 2
Powrót
Lista zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych - rekrutacja uzupełniająca Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 2 w Gdańsku / 2021-05-21

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym uzupełniającym

WAŻNA INFORMACJA: 

Rodzice kandydatów zakwalifikowanych są zobowiązani do potwierdzenia woli uczęszczania do jednostki poporzez podpisanie umowy w terminie do 2021-06-02 godz. 16:00. Brak potwierdzenia we wskazanym terminie jest równoznaczny z rezygnacją z miejsca w jednostce. 

Barton Miłosz            - zakwalifikowany

Celejewska Liliana        - zakwalifikowany 

Chyła Zbigniew            - zakwalifikowany

Czarnecki Leonard         - zakwalifikowany 

Dworzyńska Kornelia        - zakwalifikowany 

Goldschmidt Jakub         - niezakwalifikowany (zakwalif. z 1 pref.) 

Jarmułkowicz Laura        - niezakwalifikowany (zakwalif. z 1 pref.)

Jarmułkowicz Olaf        - niezakwalifikowany (zakwalif. z 1 pref.)

Kamiński Mikołaj        - niezakwalifikowany (zakwalif. z 1 pref.)

Kardasińska Laura        - zakwalifikowany

Kiszewska Małgorzata        - niezakwalifikowany (zakwalif. z 1 pref.)

Kitowski Maksymilian        - niezakwalifikowany (zakwalif. z 1 pref.)

Kondrak Lesław            - zakwalifikowany

Kowalczyk Zuzanna        - zakwalifikowany

Kowalska Klara            - zakwalifikowany 

Kowalska Laura            - zakwalifikowany

Kropidłowska Wiktoria        - zakwalifikowany 

Kropidłowski Konstanty        - zakwalifikowany

Laskowska Julia            - zakwalifikowany

Lewandowska Michalina    - niezakwalifikowany (zakwalif. z 1 pref.) 

Lymarenko Tymofii        - zakwalifikowany

Maliszewski Piotr        - zakwalifikowany

Maryńczak Martyna        - niezakwalifikowany (zakwalif. z 2 pref.)

Melnyk Tymofii            - niezakwalifikowany

Orłowski Wojciech        - niezakwalifikowany (zakwalif. z 1 pref.)

Polgensek Filip            - niezakwalifikowany (zakwalif. z 2 pref.)

Pycka Antonina            - zakwalifikowany 

Raźny Aleksander        - zakwalifikowany

Rosiak Amelia            - zakwalifikowany 

Rosiak Artur            - niezakwalifikowany 

Solarek Antoni             - niezakwalifikowany (zakwalif. z 3 pref.)

Sprengel Marcel        - zakwalifikowany

Syldatk Wiktor            - niezakwalifikowany (zakwalif. z 2 pref.)

Szerner Mateusz        - zakwalifikowany 

Urbański Mikołaj         - zakwalifikowany 

Vasko Eugenia            - niezakwalifikowany (zakwalif. z 1 pref.)

Vidruk Maya            - niezakwalifikowany 

Wożniak Elżbieta        - niezakwalifikowany (zakwalif. z 2 pref.)